• 558 323 555  /  +420 724 055 061
  • sekretariat@pires.cz

Vítáme Vás ve společnosti Pires s.r.o.

Montáž | Zkouška | Oprava | Revize
Naší specializací jsou dodávky, montáže, opravy a servis průmyslových pecí, hořákových systémů Kromschröder, regulačních stanic a všech technologických plynových zařízení včetně rozvodů technických a topných plynů. Pro dříve zmíněné poskytujeme potřebné zkoušky a následné revize. Nabízíme také prodej náhradních dílů Kromschröder, Eclipse, Weishaupt, LBE, Protego, Beda Oxygen-Technik a další.
34 let praxe v oboru
ISO9001:2015 Certifikát jakosti firmy SGS
Naše aktuální realizace
Výstavba nové žíhací pece s ochrannou atmosférou

Výstavba nové žíhací pece s ochrannou atmosférou –
endoplyn za použití rekuperačních hořáků Ecomax.

Systém Kromschroder pro spalování zbytkového koksárenského plynu

Dodávka systému Kromschroder pro dospalovani zbytkového koksarenskeho plynu z pokusne koksove pece v Německu.

Projekce, výroba a montáž automatického zapalovacího systému

Projekce, výroba a montáž automatického zapalovacího systému pro spalování kyselých brýdů včetně jejich regulace a rozvodů páry a vody pro propojení parního kotle s parním bubnem.

Výroba a montáž hořákového systému LBE-Ecomax

Výroba a montáž hořákového systému LBE-Ecomax pro linku tepelného zpracování včetně regulační a zabezpečovací řady zemního plynu. Celkový příkon topného systému je 0.75 MW.

Kalící a popouštěcí pece o výkonu 10MW

Finalizujeme montáž kalícícha popouštecich pecií o celkovém výkonu 10MW. Použili jsme pro tyto pece námi preferované špičkové výrobce - LBE a Kromschroder! Bylo instalováno celkem 224 vysokorychlostních a rekuperačních hořáků na celkové délce peci 200 metrů.

Produktový katalog Kromschröder

Plynové průmyslové pece a ohřevy

Provadíme kompletní dodávku průmyslových pecí a ohřevů pánví. Od poradenské činnosti, zpracování technické dokumentace, montáže požadovaných hořákových a řídicích systémů až po záruční a pozaruční servis. Systémy navrhujeme s důrazem na nejvyšší kvalitu s co možná nejnižší poruchovostí a maximální úsporou paliva. 

Více informací

Hořákové systémy

Na základě letitých zkušeností nabízíme kompletní dodávku hořákových systému pro různá technologická zařízení a průmyslové pece. Vyrobíme, dodáme a nainstalujeme. Žádným problémem není ani oživení starých hořáků. Poskytujeme také profesionální servis hořákových systému a prodej náhradních dílů.

Více informací

Plynová zařízení a regulační stanice

S ohledem na přání zákaznika poskytuje dodávku plynových zařízení, regulačních stanic a jiných technologických zařízení na různá topná a technologická paliva.
Zaměřujeme se také na rekonstrukci, servis a prodej náhradních dílů.

Více informací

Rozvody technických a topných plynů

Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž rozvodů všech druhů technických a topných plynů včetně technologických zařizení. Vypracujeme projektovou dokumentaci, revizní zprávy a provedeme tlakové zkoušky.

 

Více informací

Servis technických zařízení

Máme dlouhodobé zkušenosti a praxi v oboru. Proto provadíme také profesionální servis a opravy vyhrazených technických zařízení k zajištění správného a optimalního chodu. 

Více informací

Prodej náhradních dílů

Prodáváme nové nahradní díly od celé řady světových značek. Také velice rádi poradíme s výběrem spravného nahradního dílu. 

Více informací

Přehrát video