• 558 323 555  /  +420 724 055 061
  • sekretariat@pires.cz

O společnosti

Historie společnosti

Vzniku a vývoji firmy PIRES s.r.o. předcházelo založení firmy Josef Pixa – PIRES p. Josefem Pixou a 1.9.1990. Pouze dva zaměstnanci tvořili jádro třinecké firmy Pires. V počátku vzniku patřily mezi hlavní činnosti firmy montáže a opravy průmyslových plynovodů a spotřebičů, včetně regulačních stanic. Mezi další činnosti patřily plynofikace rodinných domků a opravy plynových regulačních, zabezpečovacích a uzavíracích armatur našich i zahraničních výrobců.


Firma se dynamicky rozvíjela a v roce 1995 se začala specializovat pouze na komplexní dodávky v oblasti regulačních stanic a topných plynů a hořákových topných systémů pro průmyslové pece.

V dalších letech firma kladla důraz na specializaci a odbornost svých zaměstnanců, a práci bez závad se stoprocentní spokojeností zákazníka a získala v roce 2001 úspěšně certifikát jakosti podle mezinárodní normy ISO 9002. Systém řízení jakosti prověřila firma SGS International Certification Services ze Švýcarska.
Firma si vytvořila kompletní zázemí pro podnikání, jako jsou kanceláře, školící, výrobní, skladové, sociální prostory, garáže a parkoviště. Zaměstnává průměrně 18 plně kvalifikovaných specialistů.

V roce 2008 se stává ze soukromé firmy Josef Pixa – Pires firma právnická PIRES s.r.o.
Společnost PIRES s.r.o. si  za 28 let působení na trhu vytvořila stále klientské portfolio.
Společnost stabilně zajišťuje pravidelný servis u více jak 120-ti partnerů po celé České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku.
Cílem společnosti je stoprocentní kvalita poskytovaných služeb a maximální spokojenost zákazníka.


Sídlo společnosti

Firma má vybudované kompletní technické zázemí

  • Sídlo
  • Garáže
  • Dílny
  • Sklady

Oprávnění a osvědčení

Vlastní také veškerá oprávnění a osvědčení pro danou činnost.
Dále také firma Pires vlastní certifikát jakosti ISO 9001:2015 udělený švýcarskou firmou SGS.