Vítejte na stránkách firmy Pires s.r.o.

Představení firmy

         Firma PIRES s.r.o. působí od roku 1995 výhradně v průmyslovém odvětví. Naší specializací  jsou hořákové a topné systémy průmyslových pecí a jejich regulace, rozvody technických a topných plynů, modernizace starých regulačních stanic, opravy a revize regulačních stanic, montáže vč. potřebných zkoušek a revizí. Tyto služby provádíme pro média: kyslík, argon, acetylen, dusík, zemní, směsný a koksárenský plyn,  vodík apod.

         Zajímáte-li se o průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky, nebo rekonstrukci, modernizaci průmyslových pecí, rádi Vám poskytneme konzultaci a představíme veškeré možnosti. Osobní přístup je pro nás důležitý - jen tak totiž můžeme splnit požadavky našich zákazníků a navrhnout zařízení, které bude přesně odpovídat potřebám daného zákazníka.

         Mezi naše přední dodavatele v oblasti hořáků a hořákových komponentů patří  firma Kromschroeder, která se specializuje na dodávku vysokorychlostních a rekuperačních hořáků pro média jako je: zemní plyn, směsný nebo koksárenský plyn. V oblasti dodávky kyslíko-palivových hořáků patří mezi naše dodavatele firma Linde Gas a.s.

Na veškeré nové zařízení zajišťujeme záruční a pozáruční servis s nástupem na odstranění poruch do 24 hod.

         Zároveň nabízíme novým zákazníkům, služby v oblasti pravidelného servisu zařízení dle jejich požadavku a držení pohotovosti na odstraňování případných poruch do 24 hod.

         Firma PIRES s.r.o. je držitelem všech potřebných  oprávnění k provádění nabízených služeb. Oprávnění bylo vydáno Technickou Inspekcí České republiky TIČR a Certifikát systému řízení kvality ISO 9001:2008 prověřila firma SGS International Certification Services ze Švýcarska.

        Pokud i vy máte požadavky z oblasti průmyslu, kde je nutné provádět modernizace, rekonstrukce, montáže, servis, revize nebo jen konzultace, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku a pomůžeme najít nejvhodnější řešení problému.

Dnem 1.1.2009 se firma PIRES s.r.o. stala výhradním zástupcem firmy BEDA Oxygentechnik pro Českou republiku

Kontaktní informace
Pires s.r.o.

ul. Míru 45

Třinec - Kanada

739 61


Telefon: 724 055 061
606 796 413
Email:sekretariat@pires.cz
Detailní mapa
Napište nám zprávu
Přejít nahoru